O nas


 

UWAGA! Zmiana lokalizacji terenu gry / Tarnobrzeg – Osiedle Wielowieś, 7km od Starego Miasta  w Sandomierzu /

 

Szukasz nowych przygód? Pragniesz mieć niezapominane wspomnienia? A może lubisz się świetnie bawić w towarzystwie przyjaciół i znajomych? Jeśli tak, to adrenalina i radość z grania w paintball jest tym, czego musisz spróbować.

Paintball jest źródłem niezwykłych emocji i doznań. Wymaga nie tylko celnego oka, ale też myślenia strategicznego i pracy zespołowej. To najbardziej atrakcyjna forma imprez integracyjnych. Dzięki temu paintball jest idealną rozrywką dla całej rodziny, a także oryginalnym pomysłem na wieczory kawalerskie, urodziny, spotkania klasowe,  czy też firmowe  imprezy  integracyjne.

Po zakończeniu gry zapraszamy do podzielenia się wrażeniami z zabawy przy kiełbasce pieczonej nad ogniskiem i zimnym napoju 😉 . Istnieje też możliwość przygotowania przez nas pełnego cateringu.

Zapraszamy na paintball grupy zorganizowane jak również osoby indywidualne. Wystawiamy faktury VAT.

Nasza misja


Dostarczenie dużej dawki adrenaliny oraz niezapomnianych wrażeń uczestnikom naszych militarnych rozgrywek jest naszym najważniejszym celem. Stawiamy na mocne przeżycia, silne sojusze miedzy zawodnikami oraz ognistą rywalizację.

Na pierwszym miejscu stawiamy zarówno bezpieczeństwo, jak i zadowolenie klientów. Pracujemy wyłącznie na najlepszym jakościowo sprzęcie, sprawdzanym przed każdym użyciem. Każdy zawodnik jest też wyposażony w profesjonalną odzież ochronną. Dzięki temu, niesamowite przeżycia z rywalizacji na naszym poligonie są bezpieczne i dostępne dla osób w każdym wieku, ale nie pozbawione dreszczyku ryzyka.

Paintball Tarnobrzeg to tworzenie pozytywnej rzeczywistości i świetnej zabawy.

Zobacz miejsce gry


Mówią o nas


 • Adrenalina to moje zycie. Pomimo pracy, którą wykonuję na codzień - ciągle szukam nowych, mocnych wrażeń . A Paintball Tarnobrzeg dostarcza ich w dużej dawce. Sprawdziłem to osobiście biorąc udział wraz ze swoimi uczniami w organizowanych przez nich imprezach i bardzo polecam!

  Wojciech Pierzyński

  Instruktor sportów lotniczych - paralotnie i spadochrony , instruktor sportów strzeleckich, właściciel Szkoły Latania DYNAMIC SPORT w Warszawie

 • Teren gry niczym z mojego ulubionego filmu 'TERMINATOR' . Paintball Tarnobrzeg to konkretne imprezy, adrenalina bez limitu oraz bezpieczeństwo podczas imprez. Idealne miejsce aby w aktywny sposób odpocząć od pracy

  Rafał Stec

  NOTARIUSZ, posiadacz stopnia 1 kyu w Karate

 • Zarządzam własną firmą. Na imprezach , które organizujemy w Paintball Tarnobrzeg nasze firmowe reguły pozostają bez zmian. Ustalamy, jaki plan jest do wykonania i się tego trzymamy. Dlatego lubimy tam wracać, bo w niestandardowy sposób uczymy się współpracy z sobą. I dobrze nam to wychodzi. Ostatnie rozgrywki wygraliśmy 6 : 0

  Wiktor Peret

  właściciel Firmy WIKPER

 • Na poligonie Paintball Tarnobrzeg bywam zarówno z przyjaciółmi jak i z dzieciakami ze szkoły, w której pracuję. Rewelacyjny teren do gry, gdzie człowiek przenosi się w czasie i zapomina o innych sprawach. Liczy się tu i teraz. Do tego prowadzący , który dba o bezpieczeństwo , co dla mnie jako nauczyciela i jednocześnie opiekuna to sprawa najważniejsza. Zarówno dla młodzieży jaki i dorosłych to super aktywność fizyczna. Gorąco polecam . Paintball Tarnobrzeg - emocje gwarantowane.

  Stanisław Wierzgacz

  nauczyciel, trener, obecnie bramkarz KSZO Ostrowiec